Çocuğun yetişkin desteğine ihtiyaç duymadan hareket edebilmesi hedeflenirken, tuvalet söz konusu olduğunda devreye hijyen de giriyor. VitrA’nın Sento Çocuk Koleksiyonu, okula temassız ve hijyenik dönüş için gereken tüm ürünleri bir arada sunuyor.

VitrA’nın “yeni başlayanlara özel banyo çözümleri” söylemiyle kullanıma sunduğu Sento Çocuk Koleksiyonu, okula dönüşte temassız ve hijyenik kullanımı bir arada sunuyor. Çocuklara banyoda güvenli bir ortam vaat eden koleksiyon, temassız özelliğe sahip armatürlerle el yıkama esnasında herhangi bir yere dokunma zorunluğunu ortadan kaldırıyor. Ergonomik tasarımıyla tuvalet deneyimini çocuklar için kolaylaştırıyor. Zararlı bakteri oluşumunu engelleyen özel sır teknolojisi VitrA Hygiene ile seramik ürünlerde bakteri oluşumu %99,9 oranında önleniyor.

Çocukların kişisel gelişimi için iki kritik eşik olan 3-5 yaş ve 5-6 yaş aralıklarındaki tuvalet kullanımına odaklanan koleksiyon, yaş ve cinsiyet kırılımının yanı sıra boy, kilo ve diz yükseklikleri de dikkate alınarak çocukların tuvalet davranışlarını dikkate alıyor. VitrA İnovasyon Merkezi Ergonomi Laboratuvarı’nda mühendisler tarafından geliştirilen koleksiyon, bu dönemlere özel tasarlanmış ürünleriyle, tuvalet deneyimini doğal bir sürece dönüştürmeyi hedefliyor. VitrA’nın çocuklara özel, dikkat çekici renk ve tasarımlara sahip koleksiyonu, çocukların eğlenceli dünyalarına uyum sağlıyor.    

Editör: Haber EDİTÖR