Cem Yenel'in Hızlı Yükselişi Devam Ediyor! Video: Cem Yenel'in Hızlı Yükselişi Devam Ediyor!
Henüz yayımlanmadan sosyal medyada 35 binin üzerinde paylaşım yapılan ve akım haline gelmeye başlayan Cem Yenel'in en yenisi ''bi güldün cenneti gördüm'' şarkısının söz ve müziği önceki tüm şarkılarında olduğu gibi sanatçının kendi imzasını taşıyor. Samed Nalbant prodüktörlüğünde tamamlanan projenin mix çalışması Sabi Saltiel, mastering çalışması ise Aran Lavi tarafından gerçekleştirildi. 

Duygu yoğunluğu en üst safhalarda olan şarkı, Cem Yenel'in bir önceki projelerinin ve slow pop tarzının devamı niteliği taşıyor. Şarkının ruhuna dokunan güçlü vokali ile adeta parlayan Cem Yenel, bir viral çalışmaya daha imza atacak gibi görünüyor. 

''EN ARABESK VE EN KİŞİSEL ŞARKIM''

Cem Yenel, yeni şarkısı ile ilgili duygularını şu sözlerle dile getiriyor: ''Yoğun duygular bende hep iki uçta yankılanıyor. İnsan çok sevdiği zaman cenneti ve cehennemi aynı kişide yaşamak mümkün. Bu şarkı da tam olarak bunu anlatıyor. Bugüne kadar yaptığım en arabesk tınlayan şarkım olabilir, aynı zamanda belki de en kişisel olan.''Üretimleri ile Türkçe pop camiasına bambaşka bir soluk getiren genç sanatçı, ara vermeden yeni şarkılarının çalışmalarını da sürdürüyor. Cem Yenel'in yeni şarkısı ''bi güldün cenneti gördüm'' Warner Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımda!

Editör: Haber MERKEZİ