Nuri Alço hastaneye kaldırıldı! Nuri Alço hastaneye kaldırıldı!

Kanal D'nin Perşembe akşamları ekrana gelen ve izleyicileri ekran başına kilitleyen dizisi "İnci Taneleri", son bölümleriyle izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Öğretmen Azem Yücedağ'ın hayata tutunma çabasını konu alan dizi, uzun yıllar hapis yattıktan sonra tahliye olan Azem'in, kaybettiği çocuklarını bulma mücadelesini merkezine alıyor.

İlk bölümlerinden itibaren seyirciyi büyüleyen yapımın en merak edilen karakterlerinden biri olan Nehir'in kim tarafından canlandırılacağı konusu sonunda netlik kazandı. Zalim İstanbul dizisindeki başarılı performansıyla tanınan ve daha önce "İyilik" projesinde de adından söz ettiren Sera Kutlubey, Nehir karakterine hayat verecek isim olarak seçildi.

Nehirincitane

Azem'in kızı Nehir'i canlandıracak olan Sera Kutlubey'in "İnci Taneleri"ne dahil olmasıyla birlikte seyirciler, Azem'in Nehir'e kavuşacağı anı heyecanla beklemeye başladı. Diziye yeni katılan bu önemli karakterin hikayeye getireceği dinamizm ve gelişmeler izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam edecek gibi görünüyor.

"İnci Taneleri"nin yeni bölümleriyle birlikte, Azem'in ailesiyle yeniden bir araya gelme süreci ve Nehir'in hayatlarına nasıl bir etki yapacağı merakla bekleniyor. Seyirciler, Sera Kutlubey'in Nehir karakterine getireceği yorum ve performansıyla da diziye olan ilgilerini artırmaya hazırlanıyor.

Editör: Haber EDİTÖR