Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Alanya’da faaliyet gösteren hemşehri dernekleri ile bir araya geldi. Dernek başkanları ve yönetimleri Başkan Yücel’e çalışmaları için teşekkür ederek seçimlerde tam destek vereceklerini söylediler.
31 Mart Yerel seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Alanya’daki hemşehri derneklerinin başkanları ve yönetimlerini ağırladı. Tüm derneklerin geniş bir katılım gösterdiği toplantıya AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şerani Tavlı, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, Cumhur İttifakı Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Adayları da katıldı. 
BAŞKAN YÜCEL: SİZLERLE HER ZAMAN İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞTIK
Toplantıda konuşan ilçe başkanları Tavlı ve Sünbül, yerel seçimlerde hem Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e hem de Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü’ye destek istediler. Dernek Başkanları ve Yönetimlerine seslenen Başkan Yücel ise, “Huzur ve güven şehri Alanya’mızda kentimizin yapı taşlarından olan Hemşehri Derneklerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum.” dedi. Başkan Yücel, “Alanya’mız 127 ülkeden insanın yaşadığı 81 ilimizden göç alan bir kent. Sizler de bu kentin kültürünün ve temel yapısının korunmasına çok önemli rol oynadınız. Bu yüzden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her zaman sizlerle işbirliği içerisinde çalıştık, hep yanınızda olduk. Bundan sonra olmaya devam edeceğiz.” dedi.
BAŞKAN YÜCEL’DEN TEŞEKKÜR
Başkan Yücel deprem ve yangın dönemlerinde hemşehri derneklerinin çok büyük işler yaptıklarının altını çizerek, “Hem bölgemizde çıkan yangın felaketin de hem de 6 Şubat tarihinde yaşadığımız üzücü deprem felaketinde sizlerle beraber işbirliği içerisinde çalıştık. Ülkece kenetlendiğimiz bu dönemlerde sizlerin katkısı ve desteği çok büyüktü. O zorlu süreçte sizler elinizi taşın altına koydunuz ve Alanya’dan bölgeye çok güçlü bir yardım gönderdik. Bunun için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 
Hemşehri Dernekleri Başkanları ve Yönetimleri de bugüne kadar yaptığı hizmetler için Başkan Yücel’e teşekkür ederek, yerel seçimlerde başarılar dilediler.

Editör: Haber MERKEZİ