Alanya Belediyesinin çeşitli birimlerinde başarılı görevler yapmış olan Saim Kanlı duygusal veda açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

"Yaklaşık 48 yıl önce Alanya Belediyesi'nde başladığım bu yolculuğun sonuna gelmiş bulunuyorum. Değişik birimlerde görev yaparak geçirdiğim bu süreçte, emeklilik kapısını aralayarak iznime ayrılıyorum. Bu uzun süreç boyunca her zaman arkamda hissettiğim, değerli Belediye Başkanlarıma (Sn. Merhum Eşref Kahvecioğlu, Sn. Şevket Tokuş, Sn. Merhum Sıtkı Ulu, Sn. Merhum Müstakbel Dim, Sn. Cengiz Aydoğan, Sn. Hasan Sipahioğlu, Sn. Adem Murat Yücel ve yeni Belediye Başkanımız Osman Tarık Özçelik), mesai arkadaşlarıma ve meclis üyelerime sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Yıllarca omuz omuza çalıştığımız Alanya şehrine hizmet eden yol arkadaşlarıma da minnettarım. Aramızdan ayrılan dostlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum, sağlık ve huzur dolu günler temenni ediyorum.

Genç yaşlarımdan itibaren aldığım devlet terbiyesiyle hareket ederek, her zaman adaleti ve insanı ön planda tuttum. Disiplinli ve çözüm odaklı hizmet anlayışımı hiç değiştirmedim. Amacım, insan ve canlıların refah seviyelerini artırmak adına katkı sağlamaktı, bu doğrultuda vicdanımın rahatlığıyla çalıştım.

Gençlik Haftası Kapsamında Yabancı Dansçı Gruplar Ziyaret Etti Gençlik Haftası Kapsamında Yabancı Dansçı Gruplar Ziyaret Etti

Sevgili dostlar, resmi olarak hizmetlerime veda ederken, yeni bir yaşam yolculuğuna adım atıyorum. Sizlerle birlikte olamasam da, sevgi ve saygıyla ayrılıyorum. Hoşça kalın."

Editör: Haber MERKEZİ