Alanya'da CHP Belediye Başkan Adayı olan Osman Tarık Özçelik, Çimen Otel önünde vatandaşlarla buluştu. Kalabalık bir topluluk tarafından coşkuyla karşılanan Özçelik, balkondan yaptığı zafer konuşmasında şu mesajları verdi:

"Size söz verdik. Emanetiniz emin ve ehil ellerde olacak. Partizanlık dönemi bitti. Artık liyakat var, ahlak var, hak, hukuk ve adalet var."

En Güzel Balkon Bahçe Yarışması Başvuruları Devam Ediyor En Güzel Balkon Bahçe Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Eşi ve kızıyla birlikte balkondan vatandaşları selamlayan Özçelik, mazbatayı alıncaya kadar Seçim Koordinasyon Merkezi'nde tebrikleri kabul edeceğini söyledi. Alanya’nın kaderini hep birlikte değiştirdiklerini vurgulayarak, "Ne mutlu bize ki gurur duyacağımız oyları kullandık. Hepinizi çok seviyorum" dedi.

Özçelik ayrıca tüm siyasi parti seçmenlerine seslenerek, Alanya'nın birleştirildiğini ve bir araya gelinmesi gerekenleri bir araya getirdiklerini ifade etti. Özçelik, "Birleşe birleşe başardık ve kazandık. Seçim kampanyamız boyunca sizlerle yol yürümenin mutluluğunu yaşıyorum. Alanya’mıza olan derin sevdamız bizi bir araya getirdi. Biz, Alanya İttifakı’nı kurmayı başardık." şeklinde konuştu.

Konuşması sık sık alkış ve sloganlarla kesilen Özçelik, "Değişimin gerçek adresi olan bize, desteğinizi ve teveccühünüzü en güçlü bir şekilde gösterdiniz. Antalya’da da Muhittin Başkanımız ile birlikte Alanya’da yapmak istediklerimizi Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz tüm sözleri tutacağımızdan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Projelerimizi çok hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Alanya bizlere emanet. Halkımıza teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum. Seçimi bir kişi, bir parti ya da bir kesim değil, tüm Alanya kazanmıştır. Ayrıştırma dönemi sona erdi. Sevgi, saygı, kardeşlik, birlik ve beraberlik dönemi başladı.” dedi.

Editör: Haber MERKEZİ