Türk Halk Müziğinin muhteşem sesi Musa Eroğlu, Arya Bebeğe destek olmak için Gazipaşa’ya geliyor.

Türkiye’de SMA tanısı alan yüzlerce hastadan sadece biri olan Arya Öztürk’ün ilaç tedavisi alıp sağlığına kavuşabilmesi için zaman daraldı. Gazipaşa’da yaşayan Nurcan ve Hamza Öztürk çiftinin Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 tanısı konulan kızları Arya’nın 2 yaşına girmeden önce ilaç tedavisine başlanması gerekiyordu. Ancak 2 yaşına giren Arya’nın tedavisi için henüz yeterli miktar toplanamadı. 
Bağış kampanyalarının yoğunlaştığı bu günlerde Gazipaşa Yedi Bilim Koleji, kalıtsal kas hastalığı SMA konusunda farkındalık yaratmak ve Gazipaşa’da yaşayan SMA hastası Arya bebeğin tedavisine destek olmak için yardım konseri düzenledi. Türk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu, Arya bebeğin tedavisine destek olmak amacıyla yarın (17 Şubat ) Gazipaşa’da konser verecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Kültür Merkezi’nde düzenlenen konser saat 20.00’da başlayacak. BİLET FİYATLARI:750 TL
Biletlerin satış noktaları ise Gazipaşa Yedi Bilim Koleji, Nizamoğlu Pastanesi ve Oğuzlar Tarım olarak belirlendi. Eroğlu’nun Arya için seslendireceği konserden elde edilen bütün gelir ise Arya bebeğin yurt dışındaki gen tedavisinde kullanılmak üzere ailesine teslim edilecek. 

Editör: Haber MERKEZİ