senCard’ın “sağlıklı” rekabeti desteklemek, çalışan motivasyonu ve şirket dışındaki birlikteliği artırmak için hayata geçirdiği “senCard Games” spor etkinliklerinin ilki basketbol turnuvası ile başladı. 29 Şubat-10 Mart tarihleri arasında düzenlenen turnuvaya katılan sekiz şirketten on takım, dört gün boyunca sahada rekabet ederken, şirket çalışanları ve aileleri senCard Games süresince sürpriz etkinliklerle sosyalleşip keyifli vakit geçirme imkânı buldular.

senCard Games Basketbol Turnuvası’nda AgeSA Hayat ve Emeklilik, Aksigorta, Ata Holding, Bupa Acıbadem Sigorta, Eureko Sigorta, Garanti Emeklilik, HDI Sigorta ve senCard Direkt Satış’ın basketbol takımları heyecan dolu bir mücadele gerçekleştirdi. Turnuvanın şampiyonu, Aksigorta basket takımı olurken, turnuva ikincisi Garanti Emeklilik, üçüncüsü ise AgeSA Hayat ve Emeklilik (Mavi) takımları oldu.

“Rekaberlik Spor Salonuna Taşındı”

senCard tarafından düzenlenen organizasyon, çalışanların fiziksel sağlığına ve bireysel gelişimine katkıda bulunurken aynı zamanda çalışan motivasyonunu, takım ruhunu ve şirket dışındaki birlikteliği de desteklemeyi amaçlıyor. Çalışanları ve ailelerini bir araya getiren etkinlik gerek iş yaşamında gerekse sosyal yaşamdaki sağlığı merkeze alarak çalışan deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor.

Turnuvaya ilişkin görüşlerini açıklayan Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan, “Uzun zamandır, senCard’ın iş ortaklığı kurduğu birbirinden kıymetli şirketlerin katılımı ile ‘rekabeti’ ve ‘beraberliği’, yani ‘rekaberliği’ spor alanına taşıma hayalimizi senCard Games Basketbol Turnuvası ile hayata geçirmeye başladık. Bu hayalin gerçekleşmesini sağlayan ve organizasyonu kıymetli kılan ise şüphesiz ki her biri birbirinden saygın ve değerli şirketlerin bu turnuvaya katılımıydı.

Sigortalıların daha sağlıklı, daha mutlu bir yaşam sürmesine yardımcı olmak ve daha iyi bir dünya yaratmak adına oluşturduğumuz paydaşlık ekonomisinin ve ‘rekaberliğin’ turnuva boyunca gerek sahaya gerekse tribünlere yansımasından dolayı ayrıca çok mutluyum.

Katılan tüm şirketlere, sporculara, taraftarlara ve turnuvanın gerçekleşmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyor, gelecek senCard Games etkinliklerinde yine bir arada olmayı diliyorum” dedi.

Editör: Haber MERKEZİ