Şahin'in Alacami'de açıkladığı 'Yöresel Ürün Çarşısı' Projesi ile coşku daha da büyüdü. İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin'in halk buluşmaları, Alanya merkezden kırsala, en ücra köşeden eski beldelere kadar Alanya'nın her noktasında aralıksız devam ediyor.
 
Gittiği her yerde sevgi gösterileri ile karşılanan, gördüğü yoğun ilgi ve destek nedeniyle zaman zaman duygu dolu anlar yaşadığı gözlenen Şahin, gündüz Cuma Pazarı esnafıyla buluşmasının ardından akşam ise Cavit Aydoğan'ın davetiyle Oba Ala cami Mahallesi'ndeydi. 

Ekibi ve sevenleriyle gittiği mahallede coşkulu kalabalığın sevgi gösterileri ve tezahüratları ile karşılanan Şahin, mahalle sakinleri ile tek tek selamlaşıp, kucaklaştı. Ardından vatandaşları dinleyen Şahin, kendisine iletilen yığınla sorun ve talepleri bir bir not aldı.

NE YAZIK Kİ İNSANIMIZ İHMAL EDİLMİŞ

Vatandaşlara hitabında, gittiği her mahallede vatandaşın benzer sorun ve talepleri bulunduğunu vurgulayan Şahin'in, "Ne yazık ki insanımız ihmal edilmiş. Bizler büyük İslam bilgini Şeyh Edebali'nin 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' düsturuyla hareket ederek her zaman, her koşulda yanınızda olacağız. Sorunlarınızı çözüp, taleplerinizi karşılayacağız, sizleri her koşulda destekleyeceğiz. Böylece hep birlikte daha güçlü olacağız" sözleri dakikalarca alkışlandı.

Editör: Haber MERKEZİ