1990’lı yılların pop ikonu olan Soner Arıca Alanya’da Adım Tiyatro tarafından segilenen Kanlı Nigar oyunu ile seyirci karşısına çıktı.

Alanya seyircisi tarafından ayakta alkışlanan Kanlı Nigar oyunu Soner Arıca ,Perihan Savaş , Sümer Tilmaç gibi birbirinden değerli bir çok oyuncular  ile sahne aldı.

Sector organizasyonun Alanya’ya getirdiği Kanlı Nigar oyunun Ana sponsoru olan Kenan Optik Sahibi Kenan Karaaslan tüm oyuncuları mağazasına davet ederek herkese güneş gözlüğü hediye etti.

Kenan optik mağazasında hoş bir ortamda sıcak muhabbet eden oyuncular Alanya’dan mutlu ayrıldılar.

Çaylar içilip,sohbet edilirken ünlü sanatçı Soner Arıca şarkı söylemeyi çok sevdiği kadar tiyatro oynamayı da çok sevdiğini ve Adım tiyatro sahibi Metin Karaman’ın 1-2 senede bir oyun sahnelediğini ama kurduğu kadro ve tiyatro ile piyasaları altüst edip çok rağbet gördüğünü söyledi.

Adım tiyatro sahibi Metin Karaman ise çok sanatçı ile çalıştığını, Soner Arıca’nın ne kadar uyumlu ve mütevazi olduğunu anlatamam dedi.

Ünlü Sanatçı Soner Arıca,Alanyalı fotoğraf sanatçısı Süleyman Gürpınar’ın ricasını kırmayarak evlilik teklif edeceği kız arkadaşına hitaben kendi şarkısı olan Seni Seviyorum şarkısından bir bukle kameralara söyledi.

Daha sonra Soner Arıca Aşkı sorgulayıp yazdığı “beklide hiç unutmadım” kitabını hediye ettiği Kenan Karaaslan için kitabını imzalayıp ekip ile birlikte Alanya’dan ayrıldı.

Dünya’yı aşkın kurtaracağına inanan Arıca’ya bizde başarılar dileyerek  Arıca’ya ve tüm ekibe teşekkür  ediyoruz.