• DOLAR 32,90 %0.22
  • EURO 35,30 %0.43
  • ALTIN 2.465,57 %0.61
  • BİST100 10.726 %-0.42
  • BITCOIN 62.700 %-2.85
  • ETHERIUM 3.365 %-3.86
30°

KİŞİSEL GELİŞİM VE KOÇLUK MERKEZİ

Firma Kodu #2318
Sektör İnsan Kaynakları
Adres Kıbrıs Şehitleri Cad.No:30 K:6 D:11 Alsancak / İZMİR
URL http://www.sayginnlp.com
Şehir/Eyalet İzmir
İlçe Aliağa
Eklenme Tarihi 13.02.2024

Kişisel gelişim alanında çalışan ve çalışacak profesyonelleri en iyi donanımla yetiştiren tek firma olmasıyla tercih sebebidir.

Verdiği diploma ve sertifikaları dünya da en zor şekilde üyelik kabul eden MTI dan vermesiyle tercih sebebidir.

Kişiyi bütün olarak gören ve kişisel gelişim alanında kullanılabilen tüm yöntemlerle bütünsel çözümler doğrultusunda eğitim veren bir kuruluş olması nedeniyle tercih sebebidir.

Verilen eğitimden sonra her zaman danışmanlık desteği sunması nedeniyle tercih sebebidir.

Eğitim sonrasında Profesyonel hayata adım atacak takım arkadaşlarına iş modeli, pazarlama, tasarım, lokasyon, tanıtım, programlama, modelleme ve koçluk hakkında destek vermesi sebebiyle tercih edilir.

Zaman ve mekandan bağımsız teknikler ile programların etkisini arttırması nedeniyle tercih sebebidir.

Kişisel gelişim alanındaki tüm gelişmeleri en yakından takip ederek, bunların Türkiye şartlarına uyarlanarak paylaşımını sağlaması nedeniyle tercih sebebidir.

Profesyonel olarak hayatına devam etmek isteyen katılımcılara deneyim kazanmak için staj imkanı sunmasıyla tercih sebebidir.

Yetiştirdiği profesyonel uzmanları rakip olarak görmek yerine onları birer takım arkadaşı olarak kabul etmesi tercih nedenidir.

Dinamik ve yenilikçi yüzü ve insan öncelikli yaklaşımı sayesinde tercih sebebidir.

Profesyonelliği ve kalitesiyle Saygın Coaching & Consulting üyesi ve temsilcisi olmak bir ayrıcalık olarak görüldüğü için tercih sebebidir.

Profesyonelliği hedefleyen takım arkadaşlarına ilk günden kişiliklerine ve yeterlilikleri uygun hedefleme ve danışmanlık çalışmalarına başlar. Bu doğrultuda gelişimlerini sağladığı için tercih sebebidir.

Sürekli paylaşım platformu ile her gün gelişiminizi bir adım öteye taşımanıza yardımcı olduğu için tercih sebebidir.

koçluk, kişilerin bireysel veya profesyonel yaşamlarında bulundukları nokta ile varmak istedikleri nokta arasındaki mesafeyi geleceğe odaklanarak kapatmayı hedefleyen, koçla danışan arasında kurulan planlı bir gelişim ilişkisidir. Bunu yaparken kişilerin mevcut durumu, istek ve ihtiyaçları, ellerinde bulunan içsel ve çevresel kaynakları gözden geçirilir. Hedeflenen noktaya varmakta kişinin yoluna çıkan maddi ve manevi(negatif inançlar ve kodlamalar) engeller tespit edilir. Kişinin kendi farkındalığına ulaşması sağlanır.

Özel hayatınızda kısa süreli sonuç elde edebilmenizi sağlayan
İzmir Koçluk eğitimi

ile davranışlarınızı kontrol etmeyi öğrenecek yaşam kalitenizi arttıracak istediğiniz standartlarda yaşayabilmenin tadını çıkaracaksınız. Hedefleri doğrultusunda koşanların seçimi olan yaşam koçları geniş kitlelere yayılan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Siz de İzmir koçluk merkezleri arasında kusursuz bir hizmeti ve mükemmel koçluk eğitimlerinin içinde deneyim yaşama garantisi veriyoruz.

İzmir Koçluk Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi isterseniz Koçluk Eğitimleri alanında da eğitim ve seminer hizmetleri veren firmanın İzmir Koçluk Merkezi(Saygın Coaching & Consulting) web adresini ziyaret edebilirsiniz.