Bu anlamlı günün gelmesiyle birlikte, uzaklardaki sevdiklerimize, ailemize ve dostlarımıza en içten duygularımızı iletmek için arayışa giriyoruz. Sözcüklerle anlatılamayan sevgimizi, en güzel şekilde ifade etmenin yollarını arıyoruz.

Sevdiklerimizle birlikte olamasak da, kalplerimiz onlarla birlikte atıyor. Bu yüzden, bayramın huzurunu ve mutluluğunu en güzel bayram mesajlarıyla paylaşmak istiyoruz. Çünkü her bir mesaj, bir parça olsun sevdiklerimizin yanında olduğumuzu hissettirecek, gönüller arasındaki mesafeyi kapatmaya yetecek.

Ramazan Bayramı'nın kutlu atmosferinde, sevdiklerimize en içten duygularımızı iletmek için kelimelerimize özen gösterelim. Uzaklardaki sevdiklerimizin yüzlerine bir tebessüm konduracak, kalplerine sevgiyle dolacak, en güzel bayram mesajlarıyla gönüller arasındaki bağı güçlendirelim. Her bir mesaj, sevginin ve dayanışmanın sonsuz gücünü hatırlatsın, bayramın coşkusunu her yere taşıyarak, gönülleri birleştirsin.

Ramazan Bayramınız mübarek olsun! Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Türkiye ABD'nin en büyük top mermisi ihracatçısı oldu. Türkiye ABD'nin en büyük top mermisi ihracatçısı oldu.

Bayramınız kutlu olsun! Dualarınızın kabul olduğu, sevdiklerinizle bir arada geçirdiğiniz neşe dolu bir bayram dilerim.

Ramazan ayının bereketini, bayramın coşkusunu yaşamanız dileğiyle, nice mutlu bayramlar dilerim.

Bayramınız kutlu olsun! Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz her anın huzur ve mutluluk dolu olması dileğiyle.

Ramazanın feyzi ve bereketiyle aydınlanan kalpleriniz, bayramın coşkusuyla daha da neşeli olsun. Bayramınız mübarek olsun!

Ramazanın son günlerinde dualarımızın kabul olduğu mübarek bir bayram geçirmeniz dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar dilerim.

Bayramınız kutlu olsun! Yüreklerinizdeki sevgi, birlik ve kardeşlik duygularıyla dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Gülerek bitti mübarek Ramazan ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradanıma. Bu mübarek Ramazan Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Ramazan Bayramı'nı kutluyorum...

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Kalpten kalbe sapasağlam köprülerle, temiz dua ve dileklerle tüm Müslüman âleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun.

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun….

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temmeni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Küslerin barıştığı bu bayramda mutluluk hep sizinle olsun. İyi bayramlar.

Bizi yaratan Allah’a şükürler olsun. Bütün müslümanlara hayırlı olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Rabbimiz AIIah, fikrimizi zikruIIah, kaIbimizin nuru ResuIIuIah, evveIimiz AIIah, ahirimiz AIIah, rehberimiz KeIamuIIah, Rabb’imiz hayırIara ihsan et bu Ramazan Bayramımızı inşallah.

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan Yüce Yaratan Allah(c.c.), hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder. Bu Ramazan bayramında dualarımız Yüce Allah’a. Mübarek Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim.

En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan Bayramı'nı kutlarım...

Büyük ya da küçük fark etmeden kimsenin Ramazan Bayramı coşkusuna kayıtsız kalamayacağı kesin. Ancak bazen sevdiğin insanlardan kilometrelerce uzakta olmak, bir arada bayram kutlamayı zorlaştırabilir. Bu tip durumlarda Ramazan Bayramı mesajları göndermek, karşı tarafı önemsediğinin güzel bir göstergesidir.

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Ramazan Bayramınız mübarek olsun, sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Dualarınızın kabul, sofralarınızın bereketli olduğu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Mutlu bayramlar!

Gönüller bir, sofralar bereketli, yüzler mutlu olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bayramın getirdiği mutluluğun tüm yılınıza yayılmasını dilerim. Mutlu bayramlar!

Gülümsemelerin eksik olmadığı, sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz neşeli bir bayram dilerim.

Yüreklerinizin neşeyle dolu olduğu, gönüllerinizi ferahlatacak bir bayram geçirmenizi dilerim.

Gönlünüzden geçen tüm güzelliklerin gerçekleştiği, umut dolu bir bayram dilerim.

Allah’ım, bayram günlerindeki kardeşliğimizi daim eyle. Bizi birbirimize sımsıkı kenetle… Hayırlı Bayramlar.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu; her yıl bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. Bayramınız kutlu olsun.

Yüreklerin birbirine daha da yakın olduğu, dostlukların, kardeşliklerin pekiştiği bu mübarek günlerde, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmenizi dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!”

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınızı kutlarım. Hayırlı bayramlar.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

Editör: Haber EDİTÖR