1987 yılında Suphiye Orancı ile evlilik dışı bir ilişki yaşayan Akpınar'ın, bu ilişkiden Duygu ve Sevgi Nebioğlu isminde ikiz kızları olduğu ortaya çıktı.

Duygu Nebioğlu, kardeşi Dilara Gülatan'ın babasının ünlü gazeteci Uğur Dündar olduğunu iddia etti. Ancak Adli Tıp Kurumu'nda yapılan DNA testi sonucunda bu iddia çürütüldü. Bunun üzerine Dilara Gülatan, babalık davası açtığı Uğur Dündar'ın kızı olmadığı ortaya çıktı.

Duygu Nebioğlu, son olarak 2010 yılında görüştüğü annesi Suphiye Orancı'yı bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yayınına katıldı. Programa bağlanan bir kadın, Suphiye Orancı'nın 35 yıl önceki bir arkadaşı olduğunu iddia etti ve Dilara'nın babasının başka bir ünlü isim olduğunu öne sürdü.

Suphiye Orancı'nın arkadaşı Zeynep, "89'da sinema sanatçısı Suphiye'ye doğum günü partisi düzenlenmişti. Ciddi bir beraberliği vardı. Dilara'nın babası bu kişi olabilir. Suphiye bana bu kişiden çocuğu olduğunu söylüyordu. Elit bir kadındı aradığını bulamıyordu, deniyordu olmuyordu. Bir şarkıcıyla da aşk yaşıyordu o sırada" ifadelerini kullandı.

Suphiye Orancı'nın arkadaşı, 1989'da sinema sanatçısı Suphiye'ye düzenlenen bir doğum günü partisinde yaşananları anlattı. Suphiye'nin o dönemde ciddi bir ilişki yaşadığını ve bu ilişkiden bir çocuğu olduğunu dile getirdi. Ancak kimliği belirsiz bu kişinin Dilara'nın babası olabileceği iddia edildi.

Bakan Yerlikaya Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki İftar Programına Katıldı. Bakan Yerlikaya Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki İftar Programına Katıldı.

Öte yandan, Müge Anlı programında İzmir'de dünyaya gelen Dilara Gülatan'ın nüfus kaydında babasının adının Erol olduğunu açıkladı. Duygu Nebioğlu ise "Hepimizin nüfusunda babalık adı olarak Erol geçiyor. Bu ismin Erol Simavi olabileceğini düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Bu gelişmeler ülkede büyük bir ilgiyle takip edilirken, Metin Akpınar ve Suphiye Orancı'nın geçmişteki ilişkileri ve bu ilişkiden olan çocuklarının kimlikleriyle ilgili detaylar kamuoyunun merak konusu oldu.

Kaynak: Sabah Gazetesi