Her akşam binlerce vatandaşın ziyaret ettiği Şahin'in seçim ofisine tüm mahallelerden coşkulu kalabalıklar akın etmeye devam ediyor. 

Şahin, Büyükhasbahçe ve Fığla sakinleriyle buluşmasında ise "Alanyamızın boşa akıp giden musluklarını kapattığımız zaman iki tane Alanya'ya yeter" dedi

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin'in Alanya Merkez Seçim Ofisi, her akşam binlerce vatandaşı ağırlıyor. Şahin'in seçim ofisine Alanya'nın mahallelerinden coşkulu kalabalıklar destek ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyorlar. 

ŞAHİN: FARKIN AÇILACAĞINA EMİN OLDUM 

Dün akşam da 'Seninleyiz' ve 'Yürü Sen, Biz Arkandayız Baba' pankartları taşıyan çok sayıda kalabalık destekçi grubunu ağırlayan Şahin, sevenlerine hitabında "Zaten endişem yoktu seçimle ilgili ama farkın açılacağına bu akşam emin oldum. Hepinize teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun" dedi. 

ŞAHİN: HER ŞEY ALANYA’MIZ İÇİN 

Şahin, yoğun destek ziyaretlerine ilişkin yayınladığı sosyal medya mesajında ise "Kalbi Alanya için atan ve destek için seçim ofisimize gelerek desteklerini bizlerden esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşAllah. Her Şey Alanyamız İçin" dedi. 

ŞAHİN COŞKULU SLOGANLARLA KARŞILANDI

Şahin ve ekibinin halkla kucaklaşmaları da aralıksız olarak sürüyor. 

Şahin, mahalle buluşmaları kapsamında Büyükhasbahçe ve Fığla mahallelerinin sakinleriyle bir araya geldi. Tıklım tıklım dolu salonda alkışlar, sevgi gösterileri ve 'En Büyük Başkan Bizim Başkan' sloganlarıyla karşılanan Şahin, coşkulu kalabalığa "Her Şey Alanya’mız için. Her Şey Halkımız İçin" dedi. 

7'den 70'e her yaştan, her kesimden insanın ilgi odağı olan Şahin, tek tek selamlaştığı vatandaşların şikayet ve taleplerini dinledi. 

Vatandaşların büyük bölümünün bozuk yollardan şikayetçi olması üzerine Şahin "Alanyamızın boşa akıp giden o musluklarını kapattığımız zaman; inanın bana 2 tane Alanya'ya yeter. Tüm mahallelerimizin yolları rahat rahat sıcak asfalta kavuşur. Her hizmet rahatça görülür" dedi. 
Şahin, bu sözleriyle ayakta alkışlandı.  

ŞAHİN'DEN BÜYÜKHASBAHÇE VE FIĞLA'YA TEŞEKKÜR 

Şahin, coşkulu buluşmaya ilişkin sosyal medya mesajında "Mahalle buluşmalarımız kapsamında Alanya İlçe Başkanımız ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte Büyükhasbahçe ve Fığla mahallelerimizde mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldik. Halkımızın sorunlarını dinleme ve projelerimizi paylaşma fırsatı bulduğumuz etkinlikte, mahalle sakinlerimiz ile samimi sohbetler gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın dilek ve önerilerini de alma fırsatı bulduğumuz toplantımızda, misafirperverlikleri ve destekleri için mahalle muhtarlarımız Turan Sağlamel ve Hilmi Türkeli ile tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ederim. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşAllah. Her Şey Alanyamız İçin" dedi.

ESNAF: ARTIK DAHASI YOK, DAHA İYİSİ VAR 

Şahin ve ekibinin Alanya'da esnaf ziyaretleri de aralıksız sürdü. İş yerlerinde esnaflar, çalışanlar ve alışveriş yapan vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Şahin'le 7'den 70'e her yaştan insanın birlikte fotoğraf çektirmek istemesi dikkat çekti. Şahin, tüm fotoğraf isteklerini yerine getirdi. 

Bir esnaf Şahin'i "Artık dahası yok, daha iyisi var. İşte Mehmet Şahin" diyerek karşılarken, çok sayıda esnaf "Yanındayız. Heyecanla değişimi ve Mehmet Şahin'li yeni dönemi bekliyoruz" dediler. 

Yaşlı bir vatandaşın ise kaldırımda karşılaştığı Şahin'e sarılarak "Ben ve eşimin oyu senin. Yaşlı ve emeklilere yönelik projelerini hemen hayata geçir" demesi dikkat çekti. Şahin, elini öptüğü yaşlı vatandaşa "Hiç endişe etmeyin, ilk icraatlarımızdan birisi büyüklerimize hak ettikleri değeri sunmak olacak. Artık ihmal edilmeyeceksiniz" dedi

Editör: Haber MERKEZİ