Yİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, sevgi gösterileriyle karşılandığı Cuma Pazarı'nda "Alanya’mızı inancımızdan ve kültürümüzden vazgeçmeden dünya kenti yapacağız" dedi.

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin'in seçim çalışmaları, son 2 yıldır olduğu gibi aralıksız olarak halkın içerisinde sürüyor. 

Alanya'nın her köşesinde sevgi gösterileriyle desteklenen Şahin, Cuma Pazarı'nda da yoğun bir esnaf topluluğu tarafından coşkuyla karşılandı. 

Cuma Pazarı'nın sevilen esnafı Hüseyin Yılmaz'ın davetine katılarak Cuma Pazarı esnafıyla kahvaltı programında buluşan Şahin, tek tek esnafların sorun ve taleplerini dinledi. 

1 NİSAN SABAHI YEPYENİ BİR ALANYA'DA UYANACAĞIZ

Ardından esnaflara hitap eden Şahin, sık sık alkışlarla kesilen konuşması sırasında "Sizler ülkemizin dünyaya açılan penceresi olan Alanya’mızda ekonomimizin bel kemiğisiniz. Ülkemize döviz kazandırıyorsunuz, istihdam sağlıyorsunuz, vergi ödüyorsunuz. Sizlerin sorunlarını çözmek, taleplerini karşılamak yerel yönetimin boynunun borcudur. Yüce Allah'ın izni ile 1 Nisan sabahı yepyeni bir Alanya'da uyanacağız. Sorunlarımızı el ele kısa sürede aşıp, geleceğe daha güçlü adımlarla yürüyeceğiz" dedi.

Şahin,Alanya’mızı  İnancımızdan Ve Kültürümüzden Vazgeçmeden Huzurlu Bir Dünya Kenti Yapacağız.

ALANYAMIZ, ESNAFIMIZ, TÜM HALKIMIZ KAZANACAK

Projelerinden de bahseden Şahin'in "Mazeret ancak söyleyeni mutlu eder. Mazeret üretmeden, çözüm odaklı çalışma prensibimizle Alanya’mızı inancımızdan ve kültürümüzden vazgeçmeden dünya kenti yapacağız. Alanya’mızı inancımızdan ve kültürümüzden vazgeçmeden huzurlu bir dünya kenti yapacağız. Bu ünvan bize daha nitelikli turistler kazandıracak. Böylece Alanya’mız, esnafımız, tüm halkımız kazanacak." sözleri esnaf tarafından ayakta alkışlandı. 

Şahin, Cuma Pazarı'ndaki esnaf buluşmasına ilişkin mesajında "Esnaf arkadaşlarımızın dilek ve önerilerini de alma fırsatı bulduğumuz toplantımızda, misafirperverlikleri ve destekleri için Sayın Hüseyin Yılmaz ve tüm esnaf dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Rabbim esnafımıza helalinden bol kazançlar nasip etsin, birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşAllah" dedi.

Editör: Haber MERKEZİ