Alanya ve Gazipaşa'da elektrik kesintisi Alanya ve Gazipaşa'da elektrik kesintisi

Bugün, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 105. yıl dönümünde, milli mücadelemizin ilk adımını ve gençliğe olan inancımızı kutluyoruz. Bu özel gün, Atatürk'ün bizlere emanet ettiği cumhuriyetimizin ve bağımsızlığımızın, gençlerimizin omuzlarında yükseleceğinin en büyük kanıtıdır.

19 Mayıs 1919’da şanlı ecdadımız tarafından tutuşturulan meşale, milletimizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma mücadelemizde yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir.Bugün bu duyguların yaşatılması için hepimize özellikle gençlerimize büyük görevler düşmektedir.

Gençlerimiz; sizler, bu ülkenin en değerli varlıkları, en büyük umudusunuz. Kendinizi gelişmeye, yeniliğe açık, bilgi toplumunun gerektirdiği niteliklere sahip gençler olarak yetiştirmeli ve geleceğe güvenle bakmalısınız. Sizlerin azmi, bilgisi ve enerjisiyle, ülkemiz aydınlık yarınlara yürüyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Kurtuluş Savaşımızın kahraman şehit ve gazilerini rahmet ve minnetle anıyor; sevgili gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı yürekten kutluyorum.

Editör: Haber EDİTÖR