Mesajında, 

Corendon Alanyaspor, Antalyaspor maçının hazırlıklarına başladı Corendon Alanyaspor, Antalyaspor maçının hazırlıklarına başladı

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104. yılına, ulusal egemenliğin ilanı ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramı olan 23 Nisana ulaşmanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu kutlu günde, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın özgürce yaşadığı, sevgiyle büyüdüğü ve umutla geleceğe baktığı bir dünya diliyoruz.

23 Nisan, Türk ulusunun bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin en önemli dönüm noktalarından biridir. Bu özel günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği bu bayramı coşkuyla kutlarken, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sevgi, barış ve kardeşlik içinde büyümesi için hep birlikte el ele vermeli ve onlara güzel bir dünya bırakmalıyız.

Geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımızın sevgi dolu yüreklerinde umut, neşe ve iyilik şarkıları eksik olmasın. Onların düşlerini gerçeğe dönüştürmeleri için destek olalım ve her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirelim.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Kurtuluş Savaşı kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet, şükranla anıyor Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 104. Kuruluş yıl dönümünü ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Çocuk Bayramını kutluyorum dedi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104. yılına, ulusal egemenliğin ilanına ve geleceğin teminatı olan çocukların bayramına ulaşmanın gurur ve mutluluğunu paylaştı.

Editör: Haber EDİTÖR