Başvurularda en az 22.666 TL maaş imkanı sunulurken, adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması ve sağlık problemlerinin bulunmaması gibi genel şartlar aranıyor. Siz de böylesi bir fırsatı kaçırmamaya bakmalısınız işe ihtiyacı olana göre başvuru.

PTT ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek ödemesi başvurularını başlattı PTT ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek ödemesi başvurularını başlattı

İşe alımda özellikle kamu ve özel sektörde geniş istihdam olanakları sunan bu ilanlar iş arayanların kolayca iş bulmalarını sağlanacaktır. İŞKUR Türkiye de öncü iş bulma servisi olarak vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamada da her zaman popüler olmuştur.

Aynı zamanda işverenlerin de ihtiyaç duydukları personeli hızlı bir şekilde temin etmelerine olanak tanıyor. İŞKUR bu yönüyle de işverenin de gözdesi olmayı sürdürüyor.

Evet bu alımla ilgili hemen yapacağınız başvuru için başvurular için İŞKUR'un resmi internet sitesi kontrol edebilirsiniz buradan başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz

Editör: Haber MERKEZİ