Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’nın Serik ilçesinde konuştu. Antalya-Serik yolundaki ulaşım sorununa kesin çözüm üreteceklerinin sözünün veren Hakan Tütüncü, CHP’li Muhittin Böcek’in başkanlık dönemi için ‘Fetret Devri’ göndermesinde bulunarak, “Çivilerin çakılmadığı dönemi kapatıyoruz” diye konuştu.

Belediye başkanlığı makamlarının vakit tüketilecek yerler olmadığını belirten Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Belediye başkanlığı makamları bizim anlayışımıza göre geceyi gündüze katarak hizmet edilecek makamlar. İstiyoruz ki hükümetimizin imkanları ile yerel yönetim çok çalışsın, o imkanlarla yerelin imkanlarını birleştirsin ve insanlarımız daha mutlu olsun. Menderes Başkanım, buraya güzel bir kültür merkezi yapacağım dedi ve inşaata başladı ve bunların döneminde inşaat öylece kaldı. Şimdi bu döneme biz fetret devri demeyelim de ne diyelim. Çivilerin çakılmadığı dönemi, kapatıyoruz. Artık, Antalya’nın altın çağı başlıyor” diye konuştu.

Tütüncü, “Kepez’de 15 yıl boyunca bunun için çalıştık, çalıştık, çalıştık. Geldiğimiz noktada nice güzel eserleri, nice güzel hizmetleri Antalya’ya Kepez’den armağan etmiş olmanın huzur ve mutluğu ve onuruyla karşınızdayız. Kepez cennet oldu. Şimdi sizlerin desteğiyle, 31 Mart’tan sonra Antalya’da cennet olacak. Serik’te cennet olacak. Kepez’de başta 80 bin tapunun hak sahiplerine ulaştırılması olmak üzere onlarca hizmet gerçekleştirdik. Kepez’de yaptıklarımızı saymaya kalkarsak sabaha kadar bitiremeyiz. Bütün bunları Kepez başardıysa 31 Mart’tan sonra Antalya’da başaracak, Veli başkanımla birlikte Serik’te başaracak. Hem şehir içi hem de Antalya ile Serik arasındaki ulaşımı en güzel hale getireceğiz. Antalya ile Serik birbirine daha yakın olacak. Antalya ile ulaşımı kopuk bir Serik asla kabul etmiyoruz. Serik’in makus tarihini Veli başkanımla değiştireceğiz. Seriklilere eserlerin ve hizmetlerin en güzeli yakışır” ifadelerini kullandı. 

Editör: Haber MERKEZİ