Demirtaş Mahallesi'nde altyapı çalışmaları hızla ilerliyor. Şimdiye kadar merkezi ve diğer bağlantı yollarında toplam 28 km'lik kanalizasyon hattı döşendi. Geriye kalan 11 km'lik bölümün ise yıl sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

Demirtaş Mahallesi Muhtar Azası Uğur Gök, alt yapı ve yol çalışmalarından memnuniyetlerini dile getirerek, mahallelerinin gelişim potansiyeline vurgu yaptı. Gök, özellikle çalışmaların başlamadan önce fosseptiklerin taşması ve kötü kokuların mahalle sakinlerini rahatsız etmesi gibi sorunların, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve ASAT'ın müdahalesiyle çözüldüğünü belirtti. Ayrıca, kanalizasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından belediyenin yol çalışmalarına başladığını ve bu süreçte desteklerinin devam ettiğini vurguladı.

Corendon Alanyaspor, Antalyaspor maçının hazırlıklarına başladı Corendon Alanyaspor, Antalyaspor maçının hazırlıklarına başladı

Demirtaş Mahallesi'nde alt yapı ve yol düzenlemelerinin hızla ilerlemesi, mahalle sakinlerinin yaşam kalitesinin artmasına ve bölgenin genel gelişimine olumlu katkı sağlıyor.

Editör: Haber MERKEZİ