Mücadele, her iki takımın da etkili oyunuyla büyük bir heyecana sahne oldu. Alanyaspor’un golü, karşılaşmanın 14. dakikasında Oğuz Aydın’dan geldi. Oğuz Aydın, ceza sahası dışından yaptığı şık vuruşla takımını öne geçirdi. Yılport Samsunspor ise maçın ilerleyen dakikalarında eşitliği sağlayarak skoru 1-1 yaptı.

Corendon Alanyaspor - Bitexen Antalyaspor: 1-1 Corendon Alanyaspor - Bitexen Antalyaspor: 1-1

Bu sonuçla Corendon Alanyaspor, puanını 51’e yükseltti. Alanyaspor, ligdeki konumunu güçlendirirken, taraftarlarına da umut dolu bir mesaj verdi.

Karşılaşmayı Alanyaspor yönetiminden Başkan Hasan Çavuşoğlu, Başkan Vekili Muzaffer Barcın, Başkan Yardımcıları Cuma Kadıoğlu, Mehmet Uslu, Anıl Övençoğlu, Muhammet Çetin, Veysi Aladağ, Hüsamettin Akyüz, Genel Sekreter Mevlüt Görücü, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Tuncer, Fatih Göçmenoğulları, Seyfettin Yer, Hasan Özcan, İsmet Erdemir ve Serkan Kaya birlikte izledi. Yönetim kurulu üyeleri, takımlarını desteklemek için tribünde yerlerini aldı ve maç boyunca büyük bir heyecanla mücadeleyi takip ettiler.

Alanyaspor’un gösterdiği performans ve alınan bu değerli puan, takımın sezonun sonuna yaklaşırken moralini yüksek tutmasına katkı sağladı. Taraftarlar ise bir sonraki karşılaşma için sabırsızlıkla beklemeye başladı.

Editör: Haber EDİTÖR