Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya 1.Sıra Milletvekili Adayı Alaattin Çakır, seçim saha çalışmaları kapsamında Antalya Kepez, Kemer bölgesi esnaflarını ziyaret etti.

“Antalya için, BİZ VARIZ!” sloganı ile seçim çalışmalarına devam eden Çakır; “Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi; hiç şüphesiz ki, Antalya dünyanın en güzel yeridir. Biz siyasetçilerin de en büyük sorumluluğu; bu güzel şehri ve değerlerini korumak, güzelleştirmek ve bu şehirde yaşayan insanların yüzünü güldürmektir.

Antalya’mızın 19 ilçesinin ve 913 mahallesinin sorunlarını tek tek çözüme kavuşturmak ve hemşehrilerimizin yüzünü güldürmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.  

Gittiği her bölgede seçmenin büyük ilgi ve desteği ile karşılanan Çakır, “Güzel Antalya’mızda esnaflarımızla görüştük. Sorunlarını dinledik, taleplerini aldık ve çözüm projelerimizi anlattık.

Bölgemizde çözülmeyecek kronik hiçbir sorun yoktur. Planlı bir çalışma ile her sorunu çözüme kavuşturacağız. Kıymetli hemşehrilerimiz teveccüh gösterip bizleri seçtikleri takdirde, Antalya’mızın kaderini değiştiğini BİRLİK’te göreceğiz” dedi.

Editör: Haber EDİTÖR