Büyük Birlik Partisi Alanya İlçe Başkanı Mehmet Uğur, Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı ve çocuklarımızın bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı.

Uğur, açıklamasında, 23 Nisan'ın Türk milleti için büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak, bu özel günde Türk milletinin kendi kaderini tayin etme iradesini ortaya koyduğunu hatırlattı. Millet iradesinin ve egemenliğin kayıtsız şartsız olarak millete ait olduğunu belirten Uğur, bu değerleri her zaman yaşatmak ve korumak gerektiğini ifade etti.

Aynı zamanda çocuklarımızın bayramı olan 23 Nisan'ın, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın haklarını hatırlamak ve onların mutluluğunu sağlamak için bir fırsat olduğunu dile getiren Uğur, çocukların eğitimine ve sağlıklı bir çocukluk geçirmelerine verilen önemin altını çizdi.

Metin AKpınar'ın kızının annesi Suphiye Orancı hakkında çarpıcı iddialar! Metin AKpınar'ın kızının annesi Suphiye Orancı hakkında çarpıcı iddialar!

Uğur, açıklamasını şu sözlerle tamamladı: "Bugün, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş felsefesini ve çocuklarımıza duyduğumuz sevgiyi bir arada kutluyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın, Türkiye'nin daha güçlü ve aydınlık bir geleceğe doğru ilerlemesine vesile olmasını diliyor, tüm çocuklarımızın bu özel günü coşkuyla kutluyorum."

Editör: Haber EDİTÖR