Alanya'nın birçok mahallelerinde  Elektrik kesintisi Alanya'nın birçok mahallelerinde Elektrik kesintisi

Bugün, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutlama gururunu yaşadıklarını belirten Alanya Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Mehmet Uğur, bu özel günün Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı tarihi bir gün olduğunu vurguladı. Gençlik ve Spor Bayramı olarak da anılan 19 Mayıs'ın, gençlerin ve sporcuların ülke hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemesinin bir simgesi olduğunu ifade etti.

Uğur, gençlerin ülkenin geleceği ve teminatı olduğunu belirterek, onların enerjisi, azmi ve bilgisiyle Türkiye’nin aydınlık yarınlarına doğru ilerlemeye devam edeceğine olan inancının tam olduğunu söyledi. Gençlerin milli ve manevi değerlere bağlı, çağdaş ve bilimsel düşünceye sahip bireyler olarak yetişmeleri için üzerlerine düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye hazır olduklarını da dile getiren Uğur, gençlere olan güvenlerini ve desteğini bir kez daha yineledi.

Başkan Uğur, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını rahmetle andığını ve gençlerin ve sporcuların bayramını en içten duygularıyla tebrik ettiğini belirtti.

Editör: Haber EDİTÖR