Saygıdeğer Alanya Halkı ve Basın Mensupları,

En Güzel Balkon Bahçe Yarışması Başvuruları Devam Ediyor En Güzel Balkon Bahçe Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

31 Mart yerel seçimleri, demokratik bir ortamda ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olup, sonuçların ülkemize, milletimize, devletimize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Alanya ilçesinde kendi adımız ve amblemimizle yürüttüğümüz seçim çalışmaları kapsamında Antalya genelinde partimiz adına belediye başkanı adaylarını çıkardık. Ancak son dönemde yapılan değerlendirmeler neticesinde Cumhur İttifakı ortağımızla birlikte Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda parti adayımızı Cumhur İttifakı adayı lehine geri çekerek destekleme kararı aldık.

Partimiz, Türkiye genelinde 1400 seçim çevresinden 370'inde aday göstererek, Sivas ili ve 17 ilçe ile 9 belde belediyesini kazanmış olup, 2019 yerel seçimlerine kıyasla daha fazla ilçe ve belde belediye başkanlığı elde ederek oylarını artırmıştır.

Alanya ilçemizde Cumhur İttifakı adayı lehine çektiğimizi duymamış olan seçmenlerimize verdikleri oy için teşekkür ederken, zorlu seçim sürecinde başkan adayımız Elektrik Yüksek Mühendisi İlhan Ceylan'a ve çalışma arkadaşlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.

Aynı zamanda, bu zorlu süreçte mücadele eden tüm siyasi parti adaylarına ve partililere Alanya siyasetine katkılarından dolayı teşekkür ederken, Alanya gibi özel bir ilçenin belediye başkanlığını kazanan CHP adayı Osman Tarık Özçelik ve ekibini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

Saygılarımla,

Mehmet UĞUR
Büyük Birlik Partisi
Alanya ilçe Başkanı

Editör: Haber EDİTÖR