Kent merkezinde akşam etkili olmaya başlayan sağanak, gece şiddetini artırdı. Yoğun yağış nedeniyle yollarda su birikintileri oluştu. Vatandaşlar ve araçlar yolda ilerlemekte güçlük çekti..Kırsal kesimlerdeki bazı mahallerde ev ve iş yerlerini su bastı..Kent merkezindeki bazı alt geçitlerde su birikintileri oluştu. Yağış nedeniyle bazı bölgelerde ulaşımda aksama yaşandı..

Olumsuz hava koşulları nedeniyle hizmet veren kreş ve gündüz bakımevleri 1 gün süreyle tatil edilirken, motokuryelerin de trafiğe çıkmasına izin verilmeyeceği duyuruldu..Antalya Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Antalya merkez ilçelerinde hizmet veren kreş ve gündüz bakımevleri olumsuz hava koşulları nedeniyle 13.02.2024 Salı günü bir gün süre ile tatil edilmiştir. İlimizde devam eden olumsuz hava koşulları, sel ve taşkın nedeniyle 5 merkez ilçemizde; Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa'da ikinci bir duyuruya kadar motokuryelerin trafiğe çıkışına izin verilmeyecektir" denildi..

olumsuz hava koşulları, sel ve taşkın nedeniyle Antalya'nın  AksuDöşemealtıKepezKonyaaltı ve Muratpaşa ilçelerinde eğitime bugün ara verildi..

Uçuşlar Yönlendirildi:Antalya havalimanına inmesi gereken bazı uçaklar başka havalimanlarına yönlendirilirken, Antalya kalkışlı uçuşların çoğu ya iptal edildi ya da 2-3 saat gecikmeli yapılabiliyor.

Editör: Haber EDİTÖR