Corendon Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, sezon sonu değerlendirme toplantısında yaptığı açıklamada, takımın gösterdiği performanstan memnun olduklarını belirtti. Başkan Çavuşoğlu, tüm yöneticilere ve teknik ekibe teşekkür ederken, gelecek sezon için Teknik Direktör Fatih Tekke ile devam etmek istediklerini vurguladı.

Başkan Hasan Çavuşoğlu, yaptığı açıklamada, "Takımımızda benimle beraber yol yürüyen ve emek veren bütün yönetici arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim. Diğer taraftan sezona Teknik Direktör Ömer Erdoğan ile başlayarak Teknik Direktör Fatih Tekke hocamla bitirdik. Fatih Tekke hocam başta olmak üzere tüm ekibine şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum." dedi.

Çavuşoğlu, sezonda yaşanan zorlu süreçlere rağmen teknik heyetin çalışmaları, futbolcuların özverisi ve yönetimin gayretleriyle ligi iyi bir yerde tamamladıklarını ifade etti. "Birlik beraberlik örneğini de bu sene hep beraber göstermiş olduk. Ligde iyi bir yerde bitirdik ama daha iyi yerde de bitirebilirdik. Bazı şanssız maçlar oldu, bunlar olmasaydı Avrupa kupalarına gitme şansımız da olabilirdi." diye konuştu.

Süper Lig'deki mücadelelerinin zorluğuna da değinen Başkan Çavuşoğlu, "Özellikle ilden bağımsız bir ilçe takımı olarak ayakta kalmak kolay bir iş değil. Bu kulübü yönetmenin ne kadar zor ve güç olduğunu özelikle yanımda olan yönetim kurulu arkadaşlarımız çok iyi biliyorlar." şeklinde konuştu.

Fatih Tekke ile gelecek sezon için görüşmelerinin olduğunu da belirten Başkan Çavuşoğlu, "Fatih hocam da çalışmak istiyor, bizler de yönetim olarak çalışmak istiyoruz. İnşallah Fatih hocamla çalışmayı çok istiyoruz." dedi.

Corendon Alanyaspor - Bitexen Antalyaspor: 1-1 Corendon Alanyaspor - Bitexen Antalyaspor: 1-1

Futbolcu transferleriyle ilgili olarak ise Başkan Çavuşoğlu, "Ligin yakın zamanda bitmesinden dolayı henüz herhangi bir gelişme olmadı. İlerleyen süreçte transferlerle ilgili netlik kazanacak." açıklamasında bulundu.

Editör: Haber EDİTÖR