Başkan Adayı Enes NERGİZ’i basın kahvaltı ve toplantısında basına sunuldu Başkan adayı Av. Enes NERGİZ toplantıda şu ifadeleri kullandı;Alanyamızın kıymetli basın mensuplarına,değerli Alanyalı hemşehrilerimize bu basın toplantımıza iştirak ettikleri için ayrı ayrı şükranlarımı sunuyor ve hoşgeldiniz diyorum.

Milli Görüş Harekatımızın Belediye Anlayışı
 Milli görüş gömleğini şerefle giyen yeniden refah partmizin belediye anlayışı hiç şüphesiz ki ahlaklı belediyeciliktir. Rüşvet alan da veren de melundur’ tabelasının belediyelerin girişine asıldığı bir belediyecilik anlayışı ve bunun uygulandığı bir belediyecilik anlayışına sahiptir. Bu söylediklerimiz 1989 ve 94 yıllarında  bizzat yerine getirildiğinden bu söylediklerimizle edebiyat değil geçmişimizi delil göstererek tekrar yapabileceğimizin garantisini veriyoruz.
 Milli görüş belediyeceliği başkanlık görevinden sonra hiçbir şekilde zenginleşmeden tekrar işportacılık tezgahında çalışmaya devam eden örneklere sahip bir belediyecilik anlayışıdır.
 Milli görüş belediyeciliği,zenginlik aracı,rant kapısı değil önce ahlak ve maneviyat diyerek hizmet eden belediye anlaşyışına sahiptir.
 Bizim belediye anlayışımızda sapık lgbt güruhunu destek olan değil neslimizi ve özümüzü koruyan bir belediye anlayışıdır.
 Yeniden Refah da belediye anlaşıyımız, vatanımızı bölmek isteyen vatan hainlerine karşı kaya gibi sağlam ve elif gibi dik durma anlayışıdır.
 Bizim anlayışımız küresel güçler ne derse tamam diyen bir anlayış değil yeni bir adil düzen kurma anlayışıdır.Alanya halkımızdan kurtuluş bestemize kulak vermesini, rant belediyeciliği yerine ahlak beldiyeciliğini, lgbt ve heykel beldiyeceliği yerine insan için belediyeciliği ve örgüt belediyeciliği yerine vatan aşkı belediyeciliğini tesis edecek yeniden refah partisi Alanya Belediye Bşkanına destek vermeye çağıyoruz.Yüce Kitabımızda bizi Yaratan der ki, “Hak geldi bâtıl yıkılıp gitti! Zaten bâtıl yıkılmaya mahkûmdur. “ Yüce Mevlamızdan dileğimiz bize Hak tarafında olup batılı zail etme güç ve kudreti bahşetmesidir.
Nezaket gösterip teşrif ettiğiniz ve sabırla dinlediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. İfadelerini Kullandı.

Editör: Haber MERKEZİ