İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, seçim öncesi çıktığı canlı yayında Alanya’da yaşayan ve sosyal yardım alma hakkı bulunan emeklilere her ay düzenli bir şekilde 1.000,00 TL destek sözü verdi. 

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimlere sayılı saatler kala İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin çıktığı canlı yayın programında gündeme dair yaptığı açıklamalar yanında Alanya’da yaşayan emeklilere büyük bir müjde verdi. 

Şahin konu ile ilgili yaptığı ve büyük ilgi gören açıklamasında “Sosyal sorumluluk vizyonumuz kapsamında öncelikli paydaşlarımız olan son dönemdeki ekonomik koşullar nedeniyle zorlanan emeklilerimize dün olduğu gibi bugün de sahip çıkacağız.” 

ŞAHİN: ÖMRÜNÜ ÜLKESİNE VAKFETMİŞ EMEKLİLERİMİZE VEFAMIZI GÖSTERECEĞİZ

“Ömrünü ülkesine vakfetmiş, toplum için üreten, gelecek nesillerin önünü açan ve yaşamları boyunca ülkemize katma değer sağlayan emeklilerimiz belediye hizmetlerinden öncelikli olarak yararlanacak. Böylelikle toplumsal, kültürel ve sosyal olarak katkı sağlayacağımız emeklilerimiz maddi olarak da rahat bir nefes alacak.” dedi

Editör: Haber MERKEZİ