Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin park, refüj ve yeşil alanlarını baharın müjdecisi çiçek tasarımlarıyla süsledi. Kış aylarında dikimleri gerçekleştirilen lale, nergis ve sümbül soğanlarının çiçek açmasıyla birlikte şehir adeta renk cümbüşüne dönüştü.

Halkın büyük beğenisini kazanan çiçek tasarımları, vatandaşlar ve turistler tarafından yoğun ilgi gördü. Hem gezinti yapmak hem de fotoğraf çekmek için yeşil alanlara akın eden ziyaretçiler, doğanın güzelliklerini doyasıya yaşadı.

22. Alanya Uluslararası Kültür, Sanat Ve Turizm Festivali başlıyor 22. Alanya Uluslararası Kültür, Sanat Ve Turizm Festivali başlıyor

Alanya'nın parkları, bu yıl da lale, nergis ve sümbül çiçekleriyle donatılarak anılarda unutulmaz bir yer edindi. Baharın gelmesiyle birlikte şehirdeki yeşil alanlar, renkli çiçeklerle bezendi ve görsel bir şölen sunarak insanların ruhunu dinlendirdi.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün titiz çalışmaları sonucunda ortaya çıkan bu görsel şölen, şehrin güzelliklerine güzellik kattı ve insanların baharın coşkusunu doyasıya yaşamasını sağladı.

Editör: Haber EDİTÖR