S.S Alanya Yatçılar ve Gezi Tekneleri Deniz Yolcu Taşıma Kooperatifi’nde gerçekleştirilen genel kurulda başkan değişimi yaşandı. Mevcut Başkan Nusret Enser’in ardından yeni başkan Süleyman Yücesan oldu.

YENİ YÖNETİM

Halil Çelikkıran,

Hakan Yenialp,

Sadullah Özsoy,

Abdullah Toprak,

Ziya Engül 

Cüneyt Yücesan

Yücesan;Başkanımız Nusret Enser ve yönetimine bugüne dek yapmış oldukları hizmetler için teşekkür ederiz. Bu bir bayrak devridir, bu üstlenilen misyonun daha ileriye taşınabilmesi için kan değişimidir. 
Şahsıma ve ekibime bu önemli ve bir o kadar da sorumluluk yükleyen vazifeyi layık gören tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Tüm üyelerimizin ve şehrimizde yatçılık faaliyeti gösteren hemşehrilerimizin müsterih olmasını dileriz zira bu göreve talip olurken sektörümüze ilişkin sıkıntıları ve yapılması gereken hizmetleri tek tek tespit ettik ve çalıştık. 
Benden önceki başkanlarımızın ve yönetim kurulu üyelerimizin yapmış oldukları hizmetlere sahip çıkarak, iskele bölgesinde ve şehrimizde yapılması gereken yeni projeleri ve giderilmesi gereken aksaklıkları en kısa sürede icra etmek için elimizden geleni yapacağız. İskelede daha kaliteli ve düzenli bir çalışma ortamının ve sisteminin oluşturulması ve gerekli düzenleyici kararların alınması konusunda vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağız.Açıklamasında bulundu

Editör: Haber MERKEZİ