19 Nisan 2024 Cuma günü saat 14.00’da ALTSO Konferans Salonu’nda iş dünyası ile seminerde buluşacak olan Şerif Kaynar, insan kaynakları alanında duayen olarak tanınıyor ve bir çok üst düzey yönetici ve CEO’yu keşfetmesiyle biliniyor.

Aynı zamanda TEDX konuşmacısı olan Kaynar’ın ‘Başarının 12 Sihirli Anahtarı’ olarak bilinen konuşması Türkiye’de en çok izlenen TEDX konuşmaları arasında yer alıyor.

Kaymakamı Ürkmezer’in 19 Mayıs için Mesaj Yayınladı Kaymakamı Ürkmezer’in 19 Mayıs için Mesaj Yayınladı

Dönüşen ve değişen dijital dünyada İnsan Kaynakları alanındaki inanılmaz değişim hikayelerini ve fırtınalı sularda liderliğin konuşulacağı etkinlikte, KORN FERRY Onursal Başkanı Şerif Kaynar, liderlikteki zorluklarla baş etmenin ve başarıya yelken açmanın stratejilerini paylaşacak.

“Fırtınalı sular, liderliğin gerçek gücünü ortaya çıkarır” diyen Kaynar’ın liderlikteki deneyimleri ve stratejileri Alanya iş dünyasına ilham verecek ve yeni perspektifler kazandıracak.

19 Nisan 2024 Cuma günü saat 14.00’da ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan etkinliğe tüm iş dünyası ve vatandaşlarımız davetlidir.

Editör: Haber MERKEZİ