Meclis Başkan Vekilleri

Alanya’da şehir içi ulaşım ücretlerine yüzde 28 oranında zam yapıldı. Alanya’da şehir içi ulaşım ücretlerine yüzde 28 oranında zam yapıldı.

1. Başkan Vekili Abdurrahman Açıkalın,

2. Başkan Vekili Murat Levent Koçak oldu.

Divan Katipliği Asil Üyeleri İrem Yunusoğlu ile Asrın Ateşoğlu seçildi.

Yedek üyeler de Ufuk Aras Solmaz ile Engin Alataş oldu.

Encümen Üyeleri de Haydar Uyar, Ahmet Top ve Sadık Dizdaroğlu olarak belirlendi.

Belediye Denetim Komisyonu Faruk Konukçu, Engin Alataş, Utkan Hasan Eminoğlu ve Ali Kamburoğlu ile Alper Birer'den oluştu.
Plan ve Bütçe Komisyonunu; Nazmi Zavlak, Engin Alataş ve Ayhan Baysal, Alper Birer, Abdullah Sönmez'den oluştu.
İmar ve Bayındırlık Komisyonu; Mahmut Köse, Hasan Can Kamburoğlu, Hasan Servet Ünlü, Ayşe Yakar Anılgan ve Serdar Sönmez seçildi.
Sosyal Yardım Değerlendirme Komisyonu; Halime Ceylan, Ali Taşlı, Ufuk Aras Solmaz, VelittinYenialp ve Muammer Özbudak seçildi.
ALKENT Kentsel Dönüşüm AŞ yönetim kurulu üyeleri 7 üyeden 3 üyeye düşürüldü. Üyeler Mahmut Köse, Hasan Can Kamburoğlu ile Hasan Servet Ünlü olurken, Ünlü, Belediye Temsilcisi olarak seçildi.

Kent Estetik Komisyonu; Abdurrahman Açıķalın, Ufuk Aras Solmaz, Nazmi Zavlak, Ayşe Yakar Anılgan ve Alaaddin Işık seçildi.
Kentsel Dönüşüm Komisyonu; Mahmut Köse, Hasan Can Kamburoğlu, Hasan Servet Ünlü, Ayşe Yakar Anılgan ve Abdullah Sönmez seçildi.
Alanya Vergi Dairesi Borçlu Mükellefleri Gayrimenkul Satış Komisyonu asil üyeliğine İrem Yunusoğlu yedek üyeliğine Ayhan Baysal seçildi.
Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Üyeliğine Ahmet Top, Ayhan Doğru ve Ali Taşlı seçilirken yedek üyeler de Murat Levent Koçak ve Sadık Dizdaroğlu oldu.
Akdeniz Belediyeler Birliği üyeliğine Utkan Hasan Eminoğlu, Hasan Can Kamburoğlu, Abdurrahman Açıķalın, Nazmi Zavlak asil olarak seçilirken Ufuk Aras Solmaz ve Şahin Ararat yedek üye olarak belirlendi.
Meydan, Cadde, Sokak, Park, Tesis vb Ad Verme Komisyonu: Hüseyin Kaya, Ahmet Top, Ali Yardım, Kayhan Balta, Muammer Özbudak seçildi.
Numarataj Komisyonu; Hüseyin Kaya, Ahmet Top, Ali Yardım, Kayhan Balta ve MuammerÖzbudak seçildi.
Kültür ve Turizm Komisyonu; Abdurrahman Açıķalın, Ayhan Doğru, Asrın Ateşoğlu, Alaaddin Işık ve Ali Kamburoğlu seçildi.
Tarım ve Hayvancılık Komisyonu; Şahin Ararat, Mustafa Eroğlu, Halil Durusoy, Hüseyin Güney ve Kenan Ersoy seçildi.
Esnaf ve Ticaret Komisyonu; Mustafa Eroğlu, Faruk Konukçu, Ayhan Doğru, Abdullah Öztürk ve VelittinYenialp'ten oluştu.
Tarihi Kentler Birliği asil üyeliğine Murat Levent Koçak seçilirken yedek üye ise Hüseyin Kaya oldu.
Enerji Kentleri Birliğine asil üye olarak Halil Durusoy, yedek üye olarak ise Hasan Servet Ünlü seçildi.

Editör: Haber MERKEZİ