Alanya Kaymakamlığı'nda düzenlenen toplantıya, Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Turgay Türkyılmaz, Su Ürünleri Daire Başkanı Mahir Yılmaz, Akdeniz Ulaştırma 6. Bölge Müdürü Serhan Özkanlı, Antalya İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Alanya İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Rüzgar ve Alanya Liman Başkanı Mehmet Sayhan katıldı.

Toplantıda, Alanya Balıkçı Barınağı'nın yasal çerçeveler kapsamında ihalesi, durumu ve geleceğe yönelik planlamaları ele alındı. Katılımcılar, barınağın mevcut durumu hakkında detaylı değerlendirmelerde bulundu.

Alanya'nın birçok mahallelerinde  Elektrik kesintisi Alanya'nın birçok mahallelerinde Elektrik kesintisi

Toplantının ardından Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer, Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Turgay Türkyılmaz ve diğer katılımcılar, Alanya Balıkçılar Barınağı Kooperatifi Başkanı Kerim Balıktay ve yönetimi ile bir araya geldi. Heyet, Alanya Balıkçılar Barınağı'nda incelemelerde bulunarak, yerinde değerlendirmeler yaptı.

Editör: Haber EDİTÖR